Szybka wycena tel. 501 175 273
Szybka wycena
tel. 501 175 273

kontakt

Opis dojazdu

DOJAZD SAMOCHODEM

Biuro znajduje się w północnej części Poznania, przy ulicy Hodowlanej nr 4. Jest to boczna ulica od ulicy Morasko. Jeśli jadą Państwo od strony centrum Poznania, to należy kierować się na os. Jana III Sobieskiego, dalej os. Marysieńki, przejechać przez przejazd kolejowy, dalej prosto. Po lewej stronie mijamy rozjazd na Suchy Las (skrzyżowanie z ul. Meteorytową), cały czas prosto ulicą Morasko. W dali po lewej stronie będzie widoczna biało-czerwona wieża. Należy skręcić w prawo w ulicę Hodowlaną — przy zjeździe z ul. Morasko znajduje się drogowskaz do firmy ALMA. Zjazd w ul. Hodowlaną z ulicy Morasko jest przed restauracją Hacjenda. Jeżeli widzisz restaurację Hacjenda, musisz się cofnąć. Biuro znajduje się w drugim budynku od wjazdu na ulicę Hodowlaną, po prawej stronie.

DOJAZD KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

Od centrum każdym tramwajem 12, 14, 16, który jedzie na pętlę „pestki” os. Jana III Sobieskiego. Na pętli trzeba przesiąść się w autobus 902 (rozkład jazdy). Wysiadamy na przystanku na żądanie Szklarniowa (około 10 minut), koło restauracji Hacjenda. Z przystanku trzeba się trochę cofnąć, pierwsza ulica odchodząca w lewo to ul. Hodowlana. Skręcamy w ulicę Hodowlaną i jesteśmy już na miejscu. Siedziba naszego biura mieści się w drugim domu przy ulicy, po prawej stronie.

 
Dojazd komunikacją miejską (www.jakdojade.pl, odjazdy z os. Sobieskiego: zobacz)

« powrót

Jak zlecić i odebrać tłumaczenie?

Skorzystaj z danych kontaktowych.
Tłumaczenia uwierzytelnione zawsze wysyłamy listem poleconym priorytetowym lub kurierem.
Tłumaczenie uwierzytelnione można zlecić korzystając z emaila lub faksu, a oryginał należy wtedy okazać przy odbiorze bądź wysłać pocztą.Kontakt

E-mail: kontynent@tlumaczeniakontynent.pl
Skype: hiszpanskiego.com
Tel. komórkowy: 48 501 175 273 (tu wyślesz SMS),
Tel. stacjonarny: 48 61 625 68 09
Fax: 48 61 625 68 39
Poczta: Biuro Tłumaczeń KONTYNENT,
ul. Hodowlana 4, 61-680 Poznań (mapa dojazdu)
Kontakt osobisty, biuro firmy:
Galeria Arkada – lokal u216 IIp., ul.Obornicka 229, 60-650 Poznań

Kontynent - biuro tłumaczeń Poznań, tłumacz języka hiszpańskiego